ETV tütarlastekoor Hobuveskis

18. veebruar 2015 err toimetaja: tõnu pedaru

kontsert

28.veebruaril toimub Hobuveskis ETV Tütarlastekoori kontsert “Sule silmad”. Esitusele tuleb Kreegi, Tormise, Uusbergi, Puuri, Ešenvaldsi jt heliloojate muusika. Kontserdil on kaastegevad vokaal- ja instrumentaalsolistid, kunstiline juht on Aarne Saluveer.

ETV tütarlastekoori talvine kontsert toimub sel aastal Hobuveskis ja pakub kuulajale võimalust unustada argimured ning muusika rütmis rahulikult hingata ja mõtiskleda. Kontsert on pealkirja saanud ETV tütarlastekoorile pühendatud Rasmus Puuri teose “Sule silmad” järgi, mis on loodud Doris Kareva tekstile. Talvekontserdil saab kuulda Cyrillus Kreegi, Veljo Tormise, Pärt Uusbergi, Rasmus Puuri, Ēriks Ešenvaldsi jt eesti ja välismaiste heliloojate loomingut.

Koori kunstilise juhi Aarne Saluveeri sõnul tuleb Hobuveski iidsete müüride vahel esitusele muusika keskajast tänapäevani. “Instrumentaal- ja vokaalsolistidena astuvad üles kooris laulvad noored muusikud, kes on haridust omandamas Eesti muusika- ja teatriakadeemias ja Georg Otsa nim Tallinna muusikakoolis,” lisas Saluveer.

Kontsert toimub 28. veebruaril kell 18.00.

Loe artiklit siit

Saa täpsemat infot piletite kohta ja ole kursis meie ettevalmistustega Facebookis!