2015

  • ETV tütarlastekoori talvekontsert “SULE SILMAD” 28. veebruaril toimus Hobuveskis ETV Tütarlastekoori kontsert “Sule silmad”. Esitusel oli Kreegi, Tormise, Uusbergi, Puuri, Ešenvaldsi jt heliloojate muusika. Instrumentaal- ja vokaalsolistidena astusid üles kooris laulvad noored muusikud, kes on haridust omandamas Eesti muusika- ja teatriakadeemias ja Georg Otsa nimelises Tallinna muusikakoolis.
  • Eesti Kongressi 25. aastapäeva kontsertaktus 14.märtsil toimunud aktusel esinesid Eesti Televisiooni tütarlastekoor, noorte segakoor Vox Populi, Lasteekraani Muusikastuudio lastekoor, Georg Otsa nimelise Tallinna muusikakooli bigbänd ja Tartu ülikooli Viljandi kultuuriakadeemia tantsukunsti üliõpilased. Kõnelesid Eesti Evangeelse Luterliku Kiriku peapiiskop Urmas Viilma, president Toomas Hendrik Ilves, Euroopa Parlamendi saadik ja Eesti Komitee endine esimees Tunne Kelam ning Vanalinna hariduskolleegiumi abituriendid. Aktusel linastus Marianna Kaadi dokumentaalfilm «Põranda all». Õhtujuhid olid Märt ja Priit Pius.
  • “Terevisioonis” dirigent Karin Kuulpaki lugude esiettekanne 14.märtsil esines  ETV tütarlastekoor dirigent Karin Kuulpaki juhatamisel “Terevisioonis” tema 2 lauluga. Karin on ETV koori laulja ning on võitnud Chanticleeri 5. rahvusvahelise heliloomingu konkursi. Seni on Karin kirjutanud kolm muusikateost.
  • The Golden Gate International Choral Festival San Franciscos 12.-18. juulil leidis 10. korda aset rahvusvaheline Golden Gate koorifestival. ETV Tütarlastekoor oli 2015. aasta festivali külaliskoor koos külalisdirigent Aarne Saluveeriga. Reisimeenutusi näeb kooriblogist.