ETV Tütarlastekoor avas uksed

Sügis on olnud alati millegi uue algus. Kes läheb esimest korda kooli, kes mõnele keelekursusele, keegi kolmas aga tuleb hoopis ETV tütarlastekoori katsetele.
Nii kaua, kui mina mäletan ja natuke ennegi on olnud katsetel traditsiooniks laulda kohustuslik laul, milleks on Egil Hovlandi kirjutatud “Bow Down Thine Ear, O Lord”, koori repertuaari üks vanimaid aga ka raskemaid lugusid. Lisaks kohustuslikule loole soovime kuulda üht vabalt valitud mistahes stiilis soololaulu ning ühe vabalt valitud eestikeelse kooriteose ühe hääle partii esitamist.
Seda kõike mitte noorte inimeste hirmutamiseks, vaid ikka selleks, et koori dirigent ja hääleseadja saaks aimu sellest, mis tasemel noor laulja on ja kust edasi minna.
Sedapuhku tuli see sügis täitsa uusi lauljad meie lillade seintega proovisaali katseid tegema lausa 6 lauljat, mille üle on ETV Tütarlastekooril väga hea meel. Peagi tulevatel kontsertidel on võimalik uudistada, kes on meie ridadesse juurde tulnud ja kuidas oleme tööd teinud. Info jooksvalt.
Kes aga tahab kuulda, kuidas meie üks raskemaid lugusid kõlab saab kuulata seda siit.
Ilusat oktoobrikuud!