Tutvumine omakeskis

Hiljuti kogunes suur osa ETV Tütarlastekoorist ühes hubases Ao tänava kodus, selleks, et natuke rohkem teada saada uutest ja vanadest lauljatest! Selleks, et kuulda teiste lugusid ning jagada oma lugu, miks nad üldse ETV Tütarlastekooris on.

Meie koori kogunemistel on ikka kombeks jaotada asju häälerühmiti, seega I sopran tõi magusat, II sopran soolast, I alt juur-ja puuvilju ning II alt juua. Laud oli heast ja paremast lookas ning üks asi oli maitsvam kui teine. Tundub, et laulutüdrukutel ei ole asi käpas mitte ainult laulmisega, vaid ka kokakunstiga.

Kui maitsvaid sööke oli juba küllaga põske pandud, otsustasime läbi viia niiöelda “tuvumisringi”. Igaüks rääkis endast, kes ta on, kust ta tuleb, millega on ta varasemalt tegelenud –  just muusika mõttes, ning kuidas tema tee ETV Tütarlastekoori jõudis. Lugusid on erinevaid, tundeid, muljeid, mõtteid samuti. Siiski kõlab peaaegu kõigil ühestsuust, et ETV Tütarkastekooris on hea olla. Seda on meil ainult tore kuulda.

Nii me siis natukene sõbrunesime uute ja vanade vahel ning loodame, et uued tunnevad peagi seda, mida vanemad olijad. Uute koosviibimisteni ja uute kookideni!

Üks super hea retsept ka meie koori tüdrukult! Tervislik ja maitsev.

Sandra rukkileiva-küüslaugu-juustu amps:

Linkosuo Rukki näkileivad küüslauguga (meie pere lemmikud, leidsin seekord Selverist, neid on igast erinevate maitsetega) + küüslaugu-juustu salat (võib osta poest erinevaid võideid, väga hea on ka ise valmistatud küüslauk-juust-majonees võib-olla mingeid endale meelepäraseid maitseaineid) + kaunistuseks paprika/tomati/kurgi täpike.

PS! Kes oleks oodanud kooriblogis retsepte 😉