Austraalia 2019 Blogi

Pikk lennureis Tallinn –> Helsingi –> Doha –> Sydney Nii pikka lennureisi pole ilmselt keegi kunagi kogenud. Laevasõidul Tallinnast Helsingisse nautisime ilma ja tegime mõne ilusa pildi ka. Helsingi lennujaamas lõime aega parajaks Starbucksis istudes ja lastekärudega ringi tiirutades. Järgnes kuue tunni pikkune lend Dohasse. Kui lennuk maandus 5:45, oli väljas juba 36 kraadi sooja. 14. tunni pikkune lend oli küll pikk ja tüütu, kuid rõõm Sydney’sse jõudes oli nii suur, et kogu väsimus oli pärast maandumist kadunud.

1. päev

Lennujaamas oli tellitud buss, millega sõitsime otse Abbotsleigh kooli, kus kohtusime oma Austraalia majutajatega. Austraalias on samasugune liiklus nagu Inglismaal, kõik sõidukid sõidavad teisel pool. Paljude lauljate jaoks oli see harjumatu ja veider. 1. päev oli vaba, saime tutvuda oma Austraalia pere ja koduga. Tiia ja Lee Ann käisid juba Bondi randa avastamas, Susanna ja Enoola Luna lõbustuspargis. Sandra ja Marta said teada, milline on see päris Austraalia grillipidu.

Bondi rand

Susanna ja Enoola koos Oliviaga

Susanna ja Enoola koos Oliviaga Luna Pargis

Jenga Austraalia grillipeol

Anete ja Kaie Riini päev möödus aga nende uue kodu voodis. Veider osa Austraaliast on see, et akna taga laulavad papagoid ja metsikud kalkunid jooksevad tänavatel.